Zapowiedź XV kolejki RNBA! 06.03.2016

opublikowane: 3 mar 2016, 11:44 przez grygur93
Po najlepszej w tym sezonie XIV kolejce RNBA, zaczynamy następne starcia w amatorskiej lidze koszykówki w Radomiu.XV kolejka wcale nie musi być gorsza, ponieważ każdy mecz może być niezwykle wyrównany.

PLEXILAND ROSA FANS (0-12) vs CHICAGO BOLS % (3-10)
Gospodarze w ostatnim meczu przegrali z Brazzers Brothers dopiero po dogrywce ulegając 76-75. Cieszy nas to, iż w lidze nie ma "słabych drużyn" i nikt nie jest bez szans w starciu nawet z wyżej notowanym rywalem. Już o 16:00 mamy szansę zobaczyć ciekawe widowisko. Chicago Bols % potrafiło niedawno ograć wicelidera, by w ostatnim meczu ulec zespołowi Guga modameska.pl 46-61. W najbliższym meczu lekkim faworytem są goście, jednak póki piłka w grze...


GUGA MODAMESKA.PL (6-6)  vs  WINE MARKET NOKAUT TEAM (9-3)
Kolejny mecz będzie pierwszym z trzech starć drużyn pierwszej szóstki. Guga w ostatnim meczu wygrała po ciekawym meczu Chicago Bols % 61-46, zaś Wine Market Nokaut Team ponownie ograł Rosę-Ataf, tym razem 76-66. Pierwszy mecz pomiędzy rywalami XV kolejki zakończył się zwycięstwem Wine Marketu 71-60, ale był bardzo zacięty i dopiero ostatnie minuty zadecydowały o zwycięstwie gospodarzy. 6 marca może być bardzo podobnie, bo choć ekipa prowadzona przez Krzysztofa Gregorczyka pewnie zmierza do drugiego miejsca na koniec rundy zasadniczej, Guga potrafi grać z wyżej notowanymi rywalami.


ROSA-ATAF (8-5)   vs  HYDROSTAR (11-1)
Obydwa zespoły przegrały hitowe starcia w XIV kolejce RNBA. Rosa-Ataf uległa Wine Market Nokaut Team 66-76, natomiast Hydrostar przegrał z Kottransem 55-56. W poprzednim meczu Rosy-Ataf z Mistrzami, ci drudzy wygrali 66-57 wrzucając "wyższy bieg" w 3 kwarcie. Mecz był bardzo ciekawy szczególnie w pierwszej połowie, która zakończyła się remisowym rezultatem. Miejmy nadzieję, że w spotkaniu rewanżowym obejrzymy równie ciekawe akcje, a wynik będzie do końca "na styku".


GREG-FIN (7-5)  vs  KOTTRANS (10-3)
Ostatnie spotkanie może być bardzo ciekawe z wielu względów. Przede wszystkim Greg-Fin będzie chciał się zrewanżować Kottransowi za mecz, który był najsłabszy w ich wykonaniu w sezonie 2015/2016. Kottrans wykorzystał wtedy każdą słabość rywala wygrywając aż 91-44. Nie liczmy jednak na to, że drużyna prowadzona przez Pawła Gregorka pozwoli drugi raz na taki wynik. Możemy być pewni bardzo ciekawego meczu, który zwieńczy następną doskonałą kolejkę.

Comments