Zapowiedź półfinału RNBA!

opublikowane: 9 kwi 2016, 10:14 przez grygur93
WINE MARKET NOKAUT TEAM  (2)           vs       KOTTRANS BASKETBALL TEAM (3)   
                                                                                  MECZ NUMER 1 

    Czas na spotkanie, które elektryzuje już od dawna. W niedzielę o godzinie 16:00 rozpoczniemy rozgrywki play-off starciem dwóch niezwykle wyrównanych drużyn.
    Liga RNBA w swojej 20-letniej historii jeszcze nigdy nie była tak silna. Dzięki meczom w serwisie YouTube oraz statystykom Live, mamy okazję jeszcze lepiej śledzić radomskie rozgrywki
Pierwsze spotkanie półfinałowe to nie lada gratka dla kibiców RNBA, którzy lubią typować zwycięzcę. Tutaj bowiem bardzo ciężko jest go jednoznacznie wskazać. Obydwa zespoły mają w swoich szeregach graczy, którzy stanowią o sile tej ligi.
Co ciekawe, zarówno Wine Market Nokaut Team, jak i Kottrans Basketball Team, zakończyły sezon zasadniczy z identycznym bilansem wynoszącym 13 wygranych i 3 porażki. Bezpośrednie spotkania obu zespołów również były tymi z cyklu "do ostatniej minuty". PIerwszy mecz koszykarze Wine Market Nokaut wygrali różnicą 8 punktów (61-53). W drugim zaś to Kottrans okazał się nieznacznie lepszy zwyciężając dwoma punktami (54-52). Tak więc 6-punktowa przewaga w dwumeczu pozwoliła Wine Marketowi na 2 miejsce w tabeli. To nie będzie jednak mieć w najbliższym meczu żadnego znaczenia.
Liczymy na pełne składy obydwu ekip, bo przecież zwycięzca tej rywalizacji stanie do walki o Mistrzostwo w sezonie 2015/2016!

         


Comments