Zapowiedź 2 kolejki

opublikowane: 24 paź 2015, 17:17 przez grygur93
"Od dziś stroną startową ponownie będą "Aktualności". "Statystyki live" znajdziecie po lewej stronie strony"


25 Października rozegrane zostaną 4 spotkania RNBA.

     Na początek o godzinie 16:00 pojedynek PLEXILAND ROSA FANS vs ROSA ATAF. Zmierzą się ze sobą,debiutująca ekipa złożona w całości z wiernych kibiców radomskiej ROSY RADOM,a także drużyna znana wszystkim z poprzedniego sezonu jako "Bez Spiny" zasilona jednak królem strzelców z sezonu 2014/2015, Marcinem Wilkowskim,legendą radomskiej koszykówki Piotrem Kardasiem,a także dobrze znanym wszystkim Marcinem Łachmaniukiem.
Zdecydowanym faworytem spotkania wydaje się być ekipa ROSA ATAF ,która w pierwszej kolejce pokonała team GUGA modamęska.pl 62:36.Z kolei Plexiland w ostatnim spotkaniu 1 kolejki musiał "zapłacić frycowe" przegrywając w spotkaniu bez historii z Kottransem 95:43.


     W następnym meczu zagrają BRAZZERS BROTHERS i KOTTRANS BASKETBALL TEAM.
Po raz pierwszy od dłuższego czasu obecnością w lidze zaszczyciła nas drużyna z poza Radomia co bardzo cieszy.Zawodnicy z Pionek już w pierwszym meczu musieli jednak zmierzyć się z wysokim poziomem RNBA ,o czym świadczy porażka z Greg Finem 66:24. Kottrans rozpoczął zgodnie z planem ogrywając Plexiland Rosa Fans 95:43,a MVP 1 kolejki został również debiutujący w lidze Sebastian Kotowski z rewelacyjnymi liczbami na poziomie
     34 pkt (8/13 2FG, 5/7 3FG, 3/4 FT , 5 REB ,4 AS , 2 TO)
Faworytem przed meczem zdaje się być radomska drużyna,natomiast boisko wszystko zweryfikuje.


     O 18:00 CHICAGO BOLS%  podejmie GREG-FIN.
Gospodarze w pierwszym spotkaniu musieli zmierzyć się z mistrzem ligi,Hydrostarem.Dodatkowo przez wyjątkowo krótką ławkę nie byli w stanie nawiązać równej walki z przeciwnikiem.Z kolei drużyna Pawła Gregorka rozpoczęła rozgrywki od wygranej nad nową drużyną z Pionek,Brazzers Brothers 66:24. Skład Greg finu został znacznie "odmłodzony".Do doświadczonych już m.in.  Czajki,Rojeckiego,Pysiaka i Figury dodani zostali młodzi zawodnicy tacy jak Górnicki ,Gutkowski czy Szeliga.To oni w wielu meczach mogą stanowić o sile zespołu.Chicago Bols% z pewnością będą chcieli postawić się zespołowi gości.


     Hitem kolejki bez wątpienia jest pojedynek pomiędzy HYDROSTARem ,a WINE MARKET NOKAUT TEAM
Ci pierwsi od trzech lat są mistrzami rozgrywek amatorskich w Radomiu ,a co warte podkreślenia,są również niepokonani od dwóch sezonów.Z kolei ich oponenci mimo, iż rozpoczynają swoją historię w RNBA tym meczem,już są stawiani w gronie faworytów ligi.Mecz zapowiada się imponująco ze względu na solidnych w obu ekipach graczy zarówno podkoszowych (Janusz, Czupryn/Łubiński ,Kuczyński),jak i tych grających na obwodzie (Krajewski, Łabędź/Brzeziński, Marzec). Warto zobaczyć jak będzie się prezentować MVP poprzednich finałów (Krajewski),MVP ligi w sezonie 2014/2015 (Brzeziński), czy najlepszy strzelec za 3 z poprzedniego sezonu (Gregorczyk).Z pewnością Wine Market Nokaut team jest drużyną,którą stać na wygraną w tym meczu ,nadal natomiast faworytem spotkania jest Hydrostar.


16:00 PLEXILAND ROSA FANS            - ROSA ATAF
17:00 BRAZZERS BROTHERS               - KOTTRANS BASKETBALL TEAM
18:00 CHICAGO BOLS %                     - GREG-FIN
19:00 WINE MARKET NOKAUT TEAM  - HYDROSTAR
Comments