XVII kolejka, zapowiedź

opublikowane: 19 mar 2016, 13:24 przez grygur93
ROSA-ATAF TEAM (9-6) vs KOTTRANS BASKETBALL TEAM (11-3)
    XVII kolejkę rozpoczniemy wyjątkowo o godzinie 15:00 starciem czołowych ekip RNBA. Gospodarze zapewnili sobie w ostatnim meczu grę w play-off's i jako czwarta siła ligi podejmie znajdujący się na trzecim miejscu Kottrans. Choć ten mecz nie zaważy raczej o końcowym miejscu w tabeli, jest to doskonałe przetarcie przed zbliżającymi się półfinałami radomskiej amatorki, a dzielą nas od tego zaledwie 2 kolejki. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wygraną Kottransu, który zwycięstwo osiągnął dopiero w ostatnich minutach czwartej kwarty. Spodziewamy się kolejnego ciekawego hitu.


BRAZZERS BROTHERS (3-11) vs WINE MARKET NOKAUT TEAM (11-3)
    Kolejny mecz może przynieść nam wiele ciekawych akcji. Choć pierwsze spotkanie zakończyło się wysoką wygraną Wine Market Nokautu, Brazzersi stali się mocniejszą drużyną. Ciężar zdobywania punktów nie leży już wyłącznie na barkach Sobeckiego, bo mocno wspiera go Mariusz Brzozowski z Markiem Figurskim. Po drugiej stronie ważnym punktem ekipy może być center gości, Łukasz Łubiński, czy Krzysztof Gregorczyk, który w pierwszym meczu z Brazzersami zanotował rekordowe 38 oczek i 9 trójek. Może to być więc kolejny ciekawy pojedynek strzelecki.

PLEXILAND ROSA FANS (0-14) vs HYDROSTAR (13-1)
    Gospodarze niestety nie zaznali jeszcze w tym sezonie smaku zwycięstwa, choć w drugiej rundzie niewiele zabrakło do "szczęścia". W niedzielne popołudnie zadanie będzie najtrudniejsze z możliwych, bowiem Mistrzowie "nie biorą jeńców". Pierwszy mecz zakończył się wygraną Hydrostaru 111-20 co było największą różnicą punktową w dotychczasowych meczach sezonu 2015/2016. Plexiland musi zebrać w tym spotkaniu jak najwięcej cennego doświadczenia, które z pewnością zaowocuje w przyszłych sezonach.


GUGA MODAMESKA.PL (6-8) vs GREG-FIN (7-7)
    Ostatni mecz, jaki przyjdzie nam obejrzeć to starcie szóstej z piątą ekipą RNBA. Czy jest to bezpośredni pojedynek o 5 miejsce? Nie do końca...Układ meczów sprawia, że Guga ma nikłe szanse na zajęcie piątej lokaty na koniec sezonu zasadniczego. Samo spotkanie może być jednak bardzo ciekawe z kilku powodów. W drużynie Greg-Finu nie zagra najlepszy strzelec tej drużyny, Marcin Rojecki, który do końca sezonu będzie występować w koszulce Hydrostaru. Nieznana jest na tą chwilę również dyspozycja czołowej postaci gości, Artura Gadajskiego, który ostatnio zmagał się z kontuzją. W związku z osłabieniami Greg-Finu, Guga może upatrywać szansę na zwycięstwo i nie ma w tym meczu zdecydowanego faworyta.
Comments