PLAY-OFF'S! 17.04.2016

opublikowane: 15 kwi 2016, 15:36 przez grygur93
Kottrans (1-0) Wine Market Nokaut Team

Przed nami starcie numer 2 pomiedzy Kottransem i Wine market nokaut Team. Gospodarze meczu numer 2 wygrali pierwsze starcie dzięki znakomitej końcówce wygranej 15;3. Sam mecz miał dosyć ciekawy przebieg, ponieważ prowadzenie zmieniało się wielokrotnie. Będzie to już 4 mecz w sezonie pomiędzy tymi zespołami i jeszcze nie zdarzyła się sytuacja, by o zwycięstwie nie decydowały ostatnie minuty. Tak było w dwóch meczach sezonu zasadniczego i w spotkaniu półfinałowym. Raczej nikt nie wyobraża sobie więc, że teraz będzie inaczej i zwycięzcę poznamy przed ostatnią kwartą. Dla Wine Market Nokautu jest to spotkanie "must win", które zadecyduje o dalszych losach drużyny. Zwycięstwo przedłuży jej szanse na finał, zaś porażka "zapewni" mecz o trzecie miejsce. Kottrans ewentualną wygraną zapewni sobie oczywiście mecz finałowy w sezonie 2015/2016.

Hydrostar (0-0) Rosa-Ataf

Seria Hydrostaru z Rosą-Ataf rozpoczyna się z lekkim opóźnieniem, jednak mamy nadzieję, iż koszykarze tych drużyn wynagrodzą nam to długie oczekiwanie. Oczywiście to obrońcy tytułu są zdecydowanym faworytem meczu półfinałowego, a wygrana Rosy-Ataf może być bardzo dużą niespodzianką. W dwóch meczach sezonu zasadniczego goście dotrzymywali kroku Mistrzom przez 2 kwarty. Drugie połowy były zaś już pewną dominacją Hydrostaru. Dużą niewiadomą jest też rotacja w jakiej wystąpi drużyna Rosy-Ataf. Gra pełnym składem znacznie zwiększa jej szanse na końcowy sukces.
     Drużyna gospodarzy miewała słabsze mecze w sezonie zasadniczym, jednak rozgrywki play-off to już pełna mobilizacja w celu obrony kolejnego tytułu. Ich droga do Mistrzostwa w tym sezonie może być jednak znacznie trudniejsza.
Comments