Czas na zakończenie sezonu zasadniczego, ost. 18 kolejka

opublikowane: 30 mar 2016, 13:57 przez grygur93
KOTTRANS (3) vs GUGA MODAMESKA.PL (5) 
   Ostatnią kolejkę sezonu zasadniczego rozpocznie meczu Kottransu z Gugą. Obydwa zespoły wygrały swoje ostatnie mecze. Gospodarze ograli Rosę-Ataf (70-54), zaś goście udanie zrewanżowali się Greg-Finowi (56-46) za poprzednią porażkę.
    Mecz może stać na wysokim poziomie. Dla Kottransu będzie to ostatnie przetarcie przed półfinałami w play-off's, zaś dla Gugi utrzymanie 5 miejsca na koniec sezonu zasadniczego byłoby dużym sukcesem.


GREG-FIN (6) vs PLEXILAND ROSA FANS (9) 
   Gospodarze walczą w tym meczu o zakończenie sezonu zasadniczego na mimo wszystko dobrym piątym miejscu. Dla Plexilandu jest to ostatnia szansa na zanotowanie pierwszej wygranej w sezonie 2015/2016. Nie będzie o to łatwo biorąc pod uwagę doświadczenie rywali. Nawet bez Marcina Rojeckiego Greg-Fin jest zdecydowanym faworytem meczu, ale nie odbierajmy szans młodym zawodnikom Rosa Fans.


HYDROSTAR (1) vs BRAZZERS BROTHERS (8) 
   Starcie lidera z ósmą drużyną ligi nie powinno dostarczyć żadnych emocji? A jednak... tak się składa, iż będzie to bezpośredni pojedynek o koronę króla strzelców pomiędzy Piotrem Sobeckim (276 punktów) i Tomaszem Łabędziem (272 punkty). Miejmy nadzieję, iż najlepszy strzelec sezonu 2015/2016 przekroczy granicę 300 zdobytych punktów. Faworyta spotkania oczywiście znamy i jest nim Hydrostar, aczkolwiek Brazzers już nie raz pokazali dobrą grę z mocnymi przeciwnikami.


CHICAGO BOLS % (7) vs WINE MARKET NOKAUT TEAM (2) 
    Zamykające sezon zasadniczy spotkanie może być tym najciekawszym. Już pierwszy pojedynek obydwu zespołów był ciekawy przez 3/4 spotkania i dopiero w ostatniej ćwiartce Wine Market Nokaut Team uciekł rywalom wygrywając (65-47). Dla Chicago Bols % jest to zdecydowanie najlepszy sezon w historii występów. Dla gości spotkanie jest ostatnią prostą do półfinałowego starcia w play-off's przeciwko Kottransowi.
Comments