ZAPOWIEDŹ! 4 kolejka 15.11.2015

opublikowane: 10 lis 2015, 14:33 przez grygur93
     O godzinie 16:00 zmagania rozpoczną BRAZZERS BROTHERS i  GUGA MODAMĘSKA.PL
Jest to starcie dwóch nowych drużyn w tegorocznych rozgrywkach RNBA. Brazzersi w dotychczasowych kolejkach musieli mierzyć się z topowymi drużynami ligi ,stąd bilans (0-3). W ostatnim meczu na ich drodze stanął lider rozgrywek ROSA ATAF, który bardzo pewnie wygrał to starcie 103-55. Na przestrzeni 2 ostatnich spotkań wśród graczy z Pionek wyłonił się zdecydowany lider tego zespołu, Piotr Sobecki ,który po kiepskiej inauguracji ligi w swoim wykonaniu zanotował kolejno 25 i 31 punktów na bardzo dobrej skuteczności z gry.W spotkaniu z drużyną Gugi, jego dyspozycja będzie kluczowa,może bowiem zaważyć o końcowym wyniku jeśli Brazzersi zagrają również dobre zawody na zbiórce.
     GUGA MODAMĘSKA.PL po porażce z ROSĄ ATAF zanotowała imponujące zwycięstwo nad PLEXILANDEM Rosa Fans 80-20 ,co daje jej bilans (1-1). Możemy spodziewać się ,że goście zagrają szybkim kontratakiem oraz dużą ilością rzutów z dystansu i półdystansu. W obydwu zespołach próżno szukać typowego centra, stąd dyspozycja rzutowa i rozważna gra zadecyduje o końcowym rezultacie.
     Miejmy nadzieję na wyrównane widowisko ,bo takich ostatnio mamy wyraźny niedostatek.
    Kolejne spotkanie zagra CHICAGO BOLS% z ROSA ATAF
Gospodarze z każdym meczem grają coraz lepiej i widać to wyraźnie.Niestety bilans (0-3) pozostawia "graczy z Chicago"  już teraz wyraźnie w tyle stawki,a najbliższe spotkanie nie zapowiada niestety przełamania złej passy.ROSA ATAF jako lider rozgrywek pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa,choć warto zwrócić uwagę ,że nie mierzyła się dotąd z mocniejszymi ekipami ,a terminarz idealnie stopniuje jej poziom trudności. W ostatnim meczu wygranym z Brazzers Brothers 103-55, ekipa prowadzona przez MVP 3 kolejki,Piotra Kardasia zdominowała rywala w każdej kwarcie.Szczególnie w pierwszej ROSA ATAF pozwoliła przeciwnikom na zdobycie zaledwie 7 punktów.
    Taką samą zdobycz na otwarcie meczu z Kottransem zanotowali zawodnicy BOLS% przegrywając pierwszą ćwiartkę 7-17, a ta "ustawiła" następnie całe spotkanie. 
    Gospodarze oczywiście są w stanie nawiązać walkę punkt za punkt tak jak miało to chwilami miejsce z Greg-Finem czy Kottransem, natomiast kluczowa będzie 1 kwarta. Jeśli goście już w niej uciekną na +10 punktów...kibice mogą iść po kawę. 

WINE MARKET NOKAUT TEAM  vs  KOTTRANS BASKETBALL TEAM 

     O godzinie 18:00 zapowiada się najbardziej zacięty pojedynek 4 kolejki. Gospodarze w ostatnim spotkaniu z niepokonanym dotąd Greg-Finem zafundowali widzom na trybunie ZSE emocje do ostatniej sekundy wygrywając 49-47.
Do zwycięstwa nad trudnym przeciwnikiem poprowadził swoich kolegów Łukasz Marzec zdobywając 17 punktów i 6 zbiórek.Wine Market Nokaut TEAM przystępuje do 4 kolejki z bilansem (1-1),z kolei KOTTRANS jest jedną z trzech niepokonanych jak dotąd drużyn z 3 wygranymi na koncie. Drużyna Marcina Kotowskiego w ostatnim ,mimo wszystko trudnym spotkaniu wygrała z Chicago Bols % 49-39,a w zwycięstwie ponownie ważną rolę odegrał Marcin Skrzek zdobywając 18 oczek. 
    Zespoły Wine Market Nokaut i Kottransu miały już okazję stoczyć bardzo wyrównany sparing przed sezonem poznając swoje zarówno mocne jak i słabe strony.Możemy więc w obydwu spodziewać się najmocniejszych składów.W dodatku ekipę gości wzmocnił center Paweł Pawlak,robiąc "różnicę" pod koszem już od 2 kolejki RNBA.Z kolei w szeregach gospodarzy na ważne spotkania ,prosto z USA zagości dwukrotny mistrz tej ligi i król strzelców z 2003 roku,Radosław Marzec.
    Ze względu na bardzo równy potencjał obydwu team-ów, ciężko wskazać jednoznacznego faworyta.Zapraszamy więc kibiców do hali ZSE,by sami przekonali się kto wygra ten mecz!HYDROSTAR kontra GREG-FIN 
 
    Na zakończenie 4 kolejki będziemy mieli przyjemność obejrzeć spotkanie tych właśnie drużyn.
Gospodarze po 2 wygranych,w 3 kolejce mieli okazję przypatrywać się swoim przeciwnikom z trybuny ZSE z powodu pauzy. Hydrostar nie rozpoczął ostatniego meczu z Wine Market Nokaut Team najlepiej,jednak 2 połowa należała już wyłącznie do drużyny Arka Starnawskiego.Skuteczna kontra oraz odpowiednie ustawienie strefy przeciwko rosłym przeciwnikom dała pozytywny rezultat.Największy wpływ na ofensywę Mistrzów mają oczywiście bracia Łabędź,którzy w pierwszym spotkaniu zanotowali łącznie aż 49 ,zaś w ostatnim 30 punktów. 
    Zatrzymanie tej dwójki będzie dla koszykarzy Pawła Gregorka bardzo trudne,ale konieczne by starać się o wygraną,a ta naprawdę jest w ich zasięgu.Greg-Fin musi z pewnością poprawić swoją skuteczność ,która w przegranym 47-49 meczu z Wine Market Nokaut Team wyniosła tylko 34% oraz wygrać zdecydowanie walkę na "desce" co również są w stanie zrobić wysocy gości w osobach Rojeckiego,Pysiaka czy walecznego Gadajskiego,któremu zabrakło zaledwie jednej zbiórki do double-double.
Comments